Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Kapuzinerberg' - Rakousko (Salcbursko), Salcburk. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 'Top 4', 3-pokojový byt 60 m2 v 3. patře. Komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj s jídelní stůl, knihovna, kabelová TV, CD, DVD a kachlová kamna. Otevřená nika s 1x vysunovací lůžko (2 os.). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), koupelna/WC. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Kapuzinerberg, Salcburk

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5020_150_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Top 4', 3-pokojový byt 60 m2 v 3. patře. Komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj s jídelní stůl, knihovna, kabelová TV, CD, DVD a kachlová kamna. Otevřená nika s 1x vysunovací lůžko (2 os.). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), koupelna/WC. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 24.9.2018 01:00
Mapa stránek ...