Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Kapuzinerberg' - Rakousko (Salcbursko), Salcburk. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 'Top 1', 2-pokojový byt 60 m2, v přízemí. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x vysunovací lůžko (2 os.), jídelní stůl, kabelová TV, stereo přehrávač, DVD a kachlová kamna. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Staré zdi domu jsou skvěle integrovány do bytu: kuchyň má klenutý strop a koupelna s volně stojí ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Kapuzinerberg, Salcburk

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5020_150_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Top 1', 2-pokojový byt 60 m2, v přízemí. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x vysunovací lůžko (2 os.), jídelní stůl, kabelová TV, stereo přehrávač, DVD a kachlová kamna. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Staré zdi domu jsou skvěle integrovány do bytu: kuchyň má klenutý strop a koupelna s volně stojící vanou a podlahovým vytápěním, částečně vytesaný ve skále.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 26.9.2018 13:38
Mapa stránek ...