Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Lorivita Residenz' - Rakousko (Salcbursko), Saalbach-Hinterglemm. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 'A3-6T', 3-pokojový byt 59 m2. Světlé, vkusné zařízení: 2x dvoulůžkový pokoj. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a plochá obrazovka. Kuchyně (mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. 2x sprcha/WC. Balkon. Pěkný výhled na hory. Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Lorivita Residenz, Saalbach-Hinterglemm

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5753_240_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'A3-6T', 3-pokojový byt 59 m2. Světlé, vkusné zařízení: 2x dvoulůžkový pokoj. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a plochá obrazovka. Kuchyně (mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. 2x sprcha/WC. Balkon. Pěkný výhled na hory. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.11.2018 23:43
Mapa stránek ...