Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Typ B' - Rakousko (Salcbursko), Rußbach am Pass Gschütt. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 'Typ B', 1-pokojové studio 29 do 35 m2. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Jednoduché a útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby (120 cm), TV-satelit (plochá obrazovka). Otevřená nika s 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky, elektrický kávovar) s jídelní kout. Malý balkon. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Zábavné hřiště je vzdálené 100 m od hotelu. POZNÁMKA: Po předložení osvědčení o registraci ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Typ B, Rußbach am Pass Gschütt

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5442_200_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
'Typ B', 1-pokojové studio 29 do 35 m2. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Jednoduché a útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby (120 cm), TV-satelit (plochá obrazovka). Otevřená nika s 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky, elektrický kávovar) s jídelní kout. Malý balkon. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Zábavné hřiště je vzdálené 100 m od hotelu. POZNÁMKA: Po předložení osvědčení o registraci jsou následující služby ZDARMA: - Využití lanovky «Hornspitzbahn» (1x denně) – volný vstup do «Brunos Bergwelt» (horský svět – zábavný park pro děti) – volný vstup do přírodního bazénu a do vodního parku «Aquapark Russbach». Platnost do konce sezóny, podle dostupnosti.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 19:10
Mapa stránek ...