Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Typ A' - Rakousko (Salcbursko), Rußbach am Pass Gschütt. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 'Typ A', 1-pokojový byt 29 do 35 m2. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 1 dítě. Účelné a útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka, 1x dvoulůžko a TV-satelit. Kuchyňský kout (2 plotýnky, elektrický kávovar) s jídelní kout. Koupelna nebo sprcha/WC. Pěkný výhled na krajinu. Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Typ A, Rußbach am Pass Gschütt

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5442_200_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
'Typ A', 1-pokojový byt 29 do 35 m2. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 1 dítě. Účelné a útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka, 1x dvoulůžko a TV-satelit. Kuchyňský kout (2 plotýnky, elektrický kávovar) s jídelní kout. Koupelna nebo sprcha/WC. Pěkný výhled na krajinu. Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.9.2017 23:24
Mapa stránek ...