Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Lärche' - Rakousko (Salcbursko), Radstadt. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 'Lärche', 3-pokojový byt 65 m2, v přízemí. Komfortní a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), TV-satelit. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní kout. Velká terasa 40 m2. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Tento BIO-apartmán s ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Lärche, Radstadt

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5550_170_6/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Lärche', 3-pokojový byt 65 m2, v přízemí. Komfortní a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), TV-satelit. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní kout. Velká terasa 40 m2. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Tento BIO-apartmán s vlastním vchodem a z modřínového dřeva je vysoce kvalitní a je vybaven vlastní sušičkou lyžařských bot.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 23:22
Mapa stránek ...