Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Zirbe' - Rakousko (Salcbursko), Radstadt. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 'Zirbe', 2-pokojový byt 58 m2, v podkroví. Objekt vhodný pro 4 dospělý + 2 děti. Komfortní zařízení se dřevem: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), jídelní kout a TV-satelit. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V podkroví: (žebřík) malá galerie se střešní okno s 2x místo ke spaní (2 x 90 cm, v délce 200 cm). 2x balkon. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Zirbe, Radstadt

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5550_170_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Zirbe', 2-pokojový byt 58 m2, v podkroví. Objekt vhodný pro 4 dospělý + 2 děti. Komfortní zařízení se dřevem: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), jídelní kout a TV-satelit. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V podkroví: (žebřík) malá galerie se střešní okno s 2x místo ke spaní (2 x 90 cm, v délce 200 cm). 2x balkon. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Tento BIO-apartmán je vysoce kvalitní, s borovicovým dřevem.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.4.2019 11:15
Mapa stránek ...