Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Sonnenhang' - Rakousko (Salcbursko), Mühlbach am Hochkönig. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. ' Top C 34', 3-pokojový byt 65 m2 v 1. patře. Světlé, moderní a vkusné zařízení: vstup. Obývací pokoj s jídelní stůl, kabelová TV a DVD. Vstup na balkon. 2x dvoulůžkový pokoj. Malá kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Balkon 10 m2. Balkónový nábytek. Pěkný panoramatický výhled na hory a na krajinu. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování č. 91. Pozor prosím: nekuřácký byt. Byt se nachází na pravé straně ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Sonnenhang, Mühlbach am Hochkönig

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5505_255_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
' Top C 34', 3-pokojový byt 65 m2 v 1. patře. Světlé, moderní a vkusné zařízení: vstup. Obývací pokoj s jídelní stůl, kabelová TV a DVD. Vstup na balkon. 2x dvoulůžkový pokoj. Malá kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Balkon 10 m2. Balkónový nábytek. Pěkný panoramatický výhled na hory a na krajinu. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování č. 91. Pozor prosím: nekuřácký byt. Byt se nachází na pravé straně chodby.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 23:19
Mapa stránek ...