Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Exenbach' - Rakousko (Salcbursko), Lofer. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojový byt 90 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Jednoduché zařízení: obývací pokoj s kabelová TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x lůžko. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba) s jídelní stůl. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: zkosen 1x pokoj s 1x lůžko. Zkosen 1x pokoj s 2x lůžko. 2x balkon. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Exenbach, Lofer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5090_1_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový byt 90 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Jednoduché zařízení: obývací pokoj s kabelová TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x lůžko. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba) s jídelní stůl. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: zkosen 1x pokoj s 1x lůžko. Zkosen 1x pokoj s 2x lůžko. 2x balkon. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 17:20
Mapa stránek ...