Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Exenbach' - Rakousko (Salcbursko), Lofer. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 56 m2, v přízemí. Útulné zařízení: obývací pokoj s 1x pohovka a kabelová TV. 1x pokoj s 1x lůžko. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, východní orientace. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Dvojlůžkový pokoj je průchozí. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Exenbach, Lofer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5090_1_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 56 m2, v přízemí. Útulné zařízení: obývací pokoj s 1x pohovka a kabelová TV. 1x pokoj s 1x lůžko. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. Kuchyně (4 plotýnky, trouba). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, východní orientace. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Dvojlůžkový pokoj je průchozí.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.12.2018 12:46
Mapa stránek ...