Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Grubhof' - Rakousko (Salcbursko), Lofer. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 32 m2 v 2. patře. Moderní zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, 2x sklápěcí lůžko, jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Koupelna/WC. Malý balkon 5 m2. Balkónový nábytek. Pěkný výhled do zahrady. Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
!Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Grubhof, Lofer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5090_110_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 32 m2 v 2. patře. Moderní zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, 2x sklápěcí lůžko, jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Koupelna/WC. Malý balkon 5 m2. Balkónový nábytek. Pěkný výhled do zahrady. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.4.2017 21:39
Mapa stránek ...