Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Grubhof' - Rakousko (Salcbursko), Lofer. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 33 m2, v přízemí. Stylové a útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV-satelit a DVD. Vstup na zahradu, na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Kuchyňský kout u vstupu (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Balkon. Balkónový nábytek, lehátka (2x). Výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
!Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Grubhof, Lofer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5090_110_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 33 m2, v přízemí. Stylové a útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV-satelit a DVD. Vstup na zahradu, na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Kuchyňský kout u vstupu (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Balkon. Balkónový nábytek, lehátka (2x). Výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 29.6.2017 07:36
Mapa stránek ...