Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Haus Warter' - Rakousko (Salcbursko), Kaprun. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 70 m2. Částéčně zkosený, částéčně renovovaný v roce 2016, jednoduché a útulné zařízení: vstup. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. Obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a kachlová kamna. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka) s jídelní kout. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. V podkroví: 1x pokoj s 2x dvoulůžko. Sprcha/WC. Výhled na hory a do zahrady. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 2 domácí zvířata (psi) povolena. Pračku se sušičkou obsluhují ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Haus Warter, Kaprun

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5710_670_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 70 m2. Částéčně zkosený, částéčně renovovaný v roce 2016, jednoduché a útulné zařízení: vstup. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. Obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby, TV-satelit a kachlová kamna. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka) s jídelní kout. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. V podkroví: 1x pokoj s 2x dvoulůžko. Sprcha/WC. Výhled na hory a do zahrady. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 2 domácí zvířata (psi) povolena. Pračku se sušičkou obsluhují pro hosty pouze majitelé.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 19:14
Mapa stránek ...