Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Chalet Alpin' - Rakousko (Salcbursko), Kaprun. Jedná se o ubytování pro 10 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 5 ložnic. 7-pokojový dům 332 m2 na 2 podlažích. Prostorné, útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj s kabelová TV. 1x dvoulůžkový pokoj. Obytná kuchyně (4 plotýnky, myčka). Koupelna, WC zvlášť, dvojumyvadlo. V horním patře: 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x lůžko a sprcha/WC. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x lůžko, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. Vstup na balkon. WC zvlášť. Velký balkon, zahradní sezení. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireles ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Chalet Alpin, Kaprun

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5710_550_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 5 ložnic
Popis ubytování (interiér)
7-pokojový dům 332 m2 na 2 podlažích. Prostorné, útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj s kabelová TV. 1x dvoulůžkový pokoj. Obytná kuchyně (4 plotýnky, myčka). Koupelna, WC zvlášť, dvojumyvadlo. V horním patře: 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x lůžko a sprcha/WC. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x lůžko, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. Vstup na balkon. WC zvlášť. Velký balkon, zahradní sezení. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (4 Auta) u domu. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký dům.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.4.2019 05:27
Mapa stránek ...