Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Vordermühleben' - Rakousko (Salcbursko), Hollersbach im Pinzgau. Jedná se o ubytování pro 11 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojový byt 130 m2 v 1. patře. Útulné zařízení: vstup. 4x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s 1x dvoulůžko a umyvadlo. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka) s jídelní stůl, TV-satelit a rádio. Koupelna, WC zvlášť. V podkroví: 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC. Balkon. Nádherný výhled na hory. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Máte k dispozici celé 1. a 2. patro, ale není to uzavřená obytná jednotka. Pozor: Otevřené schodiště! V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Vordermühleben, Hollersbach im Pinzgau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5731_200_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 11 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový byt 130 m2 v 1. patře. Útulné zařízení: vstup. 4x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s 1x dvoulůžko a umyvadlo. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka) s jídelní stůl, TV-satelit a rádio. Koupelna, WC zvlášť. V podkroví: 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC. Balkon. Nádherný výhled na hory. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Máte k dispozici celé 1. a 2. patro, ale není to uzavřená obytná jednotka. Pozor: Otevřené schodiště!
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.12.2017 17:53
Mapa stránek ...