Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Griessenkar' - Rakousko (Pongau), Flachau. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 55 do 59 m2, v patře. Prostorné a světlé, komfortní a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, jídelní kout a kabelová TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s kabelová TV. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). 2x sprcha/WC. Velký balkon. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Griessenkar, Flachau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5542_520_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 55 do 59 m2, v patře. Prostorné a světlé, komfortní a útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, jídelní kout a kabelová TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s kabelová TV. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). 2x sprcha/WC. Velký balkon. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.7.2019 11:11
Mapa stránek ...