Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Innrain' - Rakousko (Pongau), Flachau. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 65 m2. Světlé, útulné zařízení: velký vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout a kabelová TV (plochá obrazovka). 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1x lůžko, 1x dvoulůžko a TV-satelit (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť, dvojumyvadlo. Balkon nebo terasa. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Vaše výhoda: Od 24.6. – 09.09.201 ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Innrain, Flachau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5542_310_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 65 m2. Světlé, útulné zařízení: velký vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout a kabelová TV (plochá obrazovka). 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1x lůžko, 1x dvoulůžko a TV-satelit (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť, dvojumyvadlo. Balkon nebo terasa. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Vaše výhoda: Od 24.6. – 09.09.2018 / 22.6. – 7.9.19 je karta «Flachau» pro návštěvníky, u pobytu od 2 nocí, v ceně zahrnuta!
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.7.2019 07:49
Mapa stránek ...