Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Innrain' - Rakousko (Salcbursko), Flachau. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 48 m2. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Světlé, útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout a kabelová TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkon nebo terasa. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor: Flachauerova karta pro hosty je zahrnuta v ceně, u pobytu od 2 nocí, od 24.6 ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Innrain, Flachau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5542_310_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 48 m2. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Světlé, útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout a kabelová TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkon nebo terasa. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor: Flachauerova karta pro hosty je zahrnuta v ceně, u pobytu od 2 nocí, od 24.6.-9.9.2017.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.2.2018 02:18
Mapa stránek ...