Na mapě je vyznačena poloha ubytování v Rakousku, Eben im Pongau (Salcbursko) ve 2 apartmánech. Apartmány jsou pro 6 osob. Samostatný bytový dům, ideální pro pobyt s dětmi. 'BIO-Hof Möslehen', 1'180 m n.m.. Mimo obec, klidná, slunná poloha ve svahu, 6 km od sjezdovek, v zeleni. Společné: přírodní pozemek. K dispozici pouze pro Vás: dětské brouzdaliště, terasa, gril, dětské hřiště, zoologická zahrada. V domě: společenská místnost, Wireless LAN [WLAN], stolní tenis, herní místnost, stolní fotbal, lyžárna, pračka (extra), sušák lyžařských bot. Donáška pečiva a snídaně na vyžádání. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo u domu. Supermarket 6 km, restaurace 4 km, autobusová zastávka 2.5 km, koupaliště 9 km, termální bazén 'Therme Amadé Altenmarkt' 9 km. Golfové hřiště (18 ...

Ubytování v apartmánech (Eben im Pongau) na mapě

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5531_300/
Sponzorované odkazy:
Ubytování ve 2 apartmánech. Apartmány jsou pro 6 osob.
Popis domu a okolí
Samostatný bytový dům, ideální pro pobyt s dětmi. 'BIO-Hof Möslehen', 1'180 m n.m.. Mimo obec, klidná, slunná poloha ve svahu, 6 km od sjezdovek, v zeleni. Společné: přírodní pozemek. K dispozici pouze pro Vás: dětské brouzdaliště, terasa, gril, dětské hřiště, zoologická zahrada. V domě: společenská místnost, Wireless LAN [WLAN], stolní tenis, herní místnost, stolní fotbal, lyžárna, pračka (extra), sušák lyžařských bot. Donáška pečiva a snídaně na vyžádání. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo u domu. Supermarket 6 km, restaurace 4 km, autobusová zastávka 2.5 km, koupaliště 9 km, termální bazén 'Therme Amadé Altenmarkt' 9 km. Golfové hřiště (18 jamek) 9 km, tenis 6 km, jízdárna 6 km, lanová dráha 6 km, vlek 6 km, lyžařská škola 6 km, sáňkařská dráha 6 km, běžkařské stopy 6 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Filzmoos 6 km, Ski Amad? 8 km, Flachau-Wagrain-Altenmarkt 14 km. Známá jezera v okolí: Erlebnisbadesee Eben 6 km. Turistické oblasti Reitlehenalm 7 km, Moosalm 8 km. Prodej místních zemědělských výrobků. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku. Zvířata v sousedství. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Lyžařská střediska v okolí: (vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, ne po silnici!)
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.9.2018 21:37
Mapa stránek ...