Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Schweighofer' - Rakousko (Salcbursko), Bruck. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 60 m2 v 2. patře. Zkosený, útulné zařízení se dřevem: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl, TV-satelit a rádio. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní kout. Koupelna/WC. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Schweighofer, Bruck

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5671_230_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 60 m2 v 2. patře. Zkosený, útulné zařízení se dřevem: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl, TV-satelit a rádio. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní kout. Koupelna/WC. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.12.2017 05:21
Mapa stránek ...