Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Schweighofer' - Rakousko (Salcbursko), Bruck. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 70 m2 v 1. patře. Útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s jídelní kout a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. Balkon. Zahradní nábytek. Panoramatický výhled na hory a do údolí. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Schweighofer, Bruck

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5671_230_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 70 m2 v 1. patře. Útulné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s jídelní kout a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. Balkon. Zahradní nábytek. Panoramatický výhled na hory a do údolí. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.1.2018 18:03
Mapa stránek ...