Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Schmiedhäusl' - Rakousko (Salcbursko), Bruck. Jedná se o ubytování pro 12 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 6 ložnic. ' Schmidhäusl', 7-pokojový selský dům 216 m2 na 3 podlažích. Útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní kout, kabelová TV, rádio a kachlová kamna. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní kout a kamna na dřevo. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 3x dvoulůžkový pokoj. 1x dvoulůžkový pokoj s umyvadlo. Sprcha/WC. V podkroví: 2x dvoulůžkový pokoj. E-topení, topení dřevem. Balkon 20 m2. Odkládací místnost. Pěkný výhled na hory a ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Schmiedhäusl, Bruck

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5671_130_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 12 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 6 ložnic
Popis ubytování (interiér)
' Schmidhäusl', 7-pokojový selský dům 216 m2 na 3 podlažích. Útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní kout, kabelová TV, rádio a kachlová kamna. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní kout a kamna na dřevo. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 3x dvoulůžkový pokoj. 1x dvoulůžkový pokoj s umyvadlo. Sprcha/WC. V podkroví: 2x dvoulůžkový pokoj. E-topení, topení dřevem. Balkon 20 m2. Odkládací místnost. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Stůl v obytné jídelně pro 12 osob. Velkorysé koupelny. Velké špíže.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 24.9.2018 00:59
Mapa stránek ...