Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Pitztal' - Rakousko (Pitztal), Sankt Leonhard im Pitztal. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 28 m2. Útulné zařízení se dřevem: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka, 1x dvoulůžko, jídelní kout, kabelová TV a rádio. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Balkon. Pěkný panoramatický výhled na hory a na krajinu. K dispozici: telefon, sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Pokoje jsou vybavené kobercem nebo dřevěnou podlahou. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Pitztal, Sankt Leonhard im Pitztal

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6481_420_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 28 m2. Útulné zařízení se dřevem: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka, 1x dvoulůžko, jídelní kout, kabelová TV a rádio. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Balkon. Pěkný panoramatický výhled na hory a na krajinu. K dispozici: telefon, sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Pokoje jsou vybavené kobercem nebo dřevěnou podlahou.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.3.2019 23:54
Mapa stránek ...