Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Pitztal' - Rakousko (Pitztal), Sankt Leonhard im Pitztal. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 48 m2. Moderní a stylové zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko, jídelní kout, kabelová TV a rádio. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. Malá, otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Balkon. Pěkný panoramatický výhled na hory a do údolí. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Tento apartmán je zařízen v typickém venkovském stylu a ideální pro milovníky romantiky. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Pitztal, Sankt Leonhard im Pitztal

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6481_420_13/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 48 m2. Moderní a stylové zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko, jídelní kout, kabelová TV a rádio. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. Malá, otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Balkon. Pěkný panoramatický výhled na hory a do údolí. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Tento apartmán je zařízen v typickém venkovském stylu a ideální pro milovníky romantiky.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 11:14
Mapa stránek ...