Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Köfels' - Rakousko (Pitztal), Sankt Leonhard im Pitztal. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 45 m2. Útulné zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s 1x pohovka, jídelní kout a TV-satelit. Vstup na balkon. Sprcha, WC zvlášť. Balkon. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na hory. K dispozici: sejf. Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. LETNÍ KARTA je, od 07.06.2019 do 13.10.2019, zahrnuta v ceně (1x denně bezplatná jízda lanovkou zdarma, denně bezplatná jízda autobusem, různé vstupy). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Köfels, Sankt Leonhard im Pitztal

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6481_350_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 45 m2. Útulné zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s 1x pohovka, jídelní kout a TV-satelit. Vstup na balkon. Sprcha, WC zvlášť. Balkon. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na hory. K dispozici: sejf. Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. LETNÍ KARTA je, od 07.06.2019 do 13.10.2019, zahrnuta v ceně (1x denně bezplatná jízda lanovkou zdarma, denně bezplatná jízda autobusem, různé vstupy).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.12.2018 19:46
Mapa stránek ...