Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Liesele' - Rakousko (Pitztal), Sankt Leonhard im Pitztal. Jedná se o ubytování pro 16 osob, k dispozici je 8 pokojů z toho je 7 ložnic. 8-pokojový byt 200 m2 v 2. patře. Útulné zařízení: velký vstup. 4x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC a kabelová TV. 3x pokoj, v kazdem pokoji s 1x pohovka, 1x dvoulůžko, sprcha/WC a kabelová TV. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, kombinovaná mikrovlná trouba) s jídelní stůl. Balkon. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: telefon. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. UPOZORNĚNÍ: Toto patro je ke sdíl ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Liesele, Sankt Leonhard im Pitztal

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6481_245_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 16 osob, k dispozici je 8 pokojů z toho je 7 ložnic
Popis ubytování (interiér)
8-pokojový byt 200 m2 v 2. patře. Útulné zařízení: velký vstup. 4x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC a kabelová TV. 3x pokoj, v kazdem pokoji s 1x pohovka, 1x dvoulůžko, sprcha/WC a kabelová TV. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, kombinovaná mikrovlná trouba) s jídelní stůl. Balkon. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: telefon. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. UPOZORNĚNÍ: Toto patro je ke sdílení s dalšími samostatnými obytnými jednotkami. Zaměstnanci hotelu bydlí také ve stejném patře v samostatných pokojích a jsou v případě potřeby k dispozici. 2 kuchyně - obě s jídelním stolem pro 8 osob.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.9.2018 22:20
Mapa stránek ...