Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Liesele' - Rakousko (Pitztal), Sankt Leonhard im Pitztal. Jedná se o ubytování pro 14 osob, k dispozici je 8 pokojů z toho je 7 ložnic. 8-pokojový byt 200 m2 v 1. patře. Komfortní a vkusné zařízení: velký vstup. 6x velký dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC a kabelová TV (plochá obrazovka). 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. Jídelna. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, kombinovaná mikrovlná trouba) s jídelní stůl. Balkon. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: telefon. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V apartmánu jsou dvě kuchyně a v ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Liesele, Sankt Leonhard im Pitztal

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6481_245_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 14 osob, k dispozici je 8 pokojů z toho je 7 ložnic
Popis ubytování (interiér)
8-pokojový byt 200 m2 v 1. patře. Komfortní a vkusné zařízení: velký vstup. 6x velký dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC a kabelová TV (plochá obrazovka). 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. Jídelna. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, kombinovaná mikrovlná trouba) s jídelní stůl. Balkon. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: telefon. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V apartmánu jsou dvě kuchyně a v každé je jídelní stůl pro 8 osob.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.1.2019 01:12
Mapa stránek ...