Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Wiese' - Rakousko (Pitztal), Sankt Leonhard im Pitztal. Jedná se o ubytování pro 22 osob, k dispozici je 12 pokojů z toho je 10 ložnic. 12-pokojový dům 300 m2 na 3 podlažích. Útulné zařízení se dřevem: jídelna. Obývací pokoj s TV-satelit. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x lůžko, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. 1x dvoulůžkový pokoj. Ve 2. patře: 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC. 1x pokoj s 1x lů ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Wiese, Sankt Leonhard im Pitztal

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6481_190_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 22 osob, k dispozici je 12 pokojů z toho je 10 ložnic
Popis ubytování (interiér)
12-pokojový dům 300 m2 na 3 podlažích. Útulné zařízení se dřevem: jídelna. Obývací pokoj s TV-satelit. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x lůžko, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. 1x dvoulůžkový pokoj. Ve 2. patře: 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC. 1x pokoj s 1x lůžko, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. 1x pokoj s 1x lůžko. 3x velký balkon. Velmi pěkný panoramatický výhled. Pozor prosím: nekuřácký dům. Maximálně 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Fageralm: sjezd od Vorderer Fager do údolí (Talabfahrt)
Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 4.6.2020 15:44
Mapa stránek ...