Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Scheiberhof' - Rakousko (Ötztal), Umhausen. Jedná se o ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojová polovina dvojdomku 90 m2. Útulné zařízení se dřevem: vstup. Obývací pokoj s jídelní kout a kachlová kamna. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní kout a kamna na dřevo. Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. 1x pokoj s 2x lůžko a 1x dvoulůžko. Sprcha/WC. Obývací pokoj v selské stylu. Zahradní sezení. Pěkný výhled na krajinu. Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Scheiberhof, Umhausen

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6441_210_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 7 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojová polovina dvojdomku 90 m2. Útulné zařízení se dřevem: vstup. Obývací pokoj s jídelní kout a kachlová kamna. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní kout a kamna na dřevo. Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. 1x pokoj s 2x lůžko a 1x dvoulůžko. Sprcha/WC. Obývací pokoj v selské stylu. Zahradní sezení. Pěkný výhled na krajinu. Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.9.2017 11:50
Mapa stránek ...