Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Frischmann' - Rakousko (Ötztal), Umhausen. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 46 m2. Útulné zařízení se dřevem: v podkroví: (venkovní schodiště) 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. 1x pokoj, okno do obývacího pokoje s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Malý obývací pokoj s jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar). Vstup na terasu. Sprcha/WC. Terasa. Výhled na město. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům. Soukromý vstup. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Frischmann, Umhausen

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6441_170_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 46 m2. Útulné zařízení se dřevem: v podkroví: (venkovní schodiště) 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. 1x pokoj, okno do obývacího pokoje s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Malý obývací pokoj s jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar). Vstup na terasu. Sprcha/WC. Terasa. Výhled na město. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům. Soukromý vstup.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.3.2019 23:58
Mapa stránek ...