Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Längenfeld' - Rakousko (Ötztal), Längenfeld. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový řadový dům 80 m2 na 2 podlažích. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC a TV-satelit. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, krbová kamna a TV přípojka. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. V horním patře: 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC a TV-satelit. Topení dřevem, podlahové topení. Malá terasa 5 m2. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Längenfeld, Längenfeld

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6444_520_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový řadový dům 80 m2 na 2 podlažích. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC a TV-satelit. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, krbová kamna a TV přípojka. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. V horním patře: 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC a TV-satelit. Topení dřevem, podlahové topení. Malá terasa 5 m2. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.9.2017 02:13
Mapa stránek ...