Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Alpenroyal' - Rakousko (Ötztal), Längenfeld. Jedná se o ubytování pro 15 osob, k dispozici je 9 pokojů z toho je 7 ložnic. 'Alpenroyal', 9-pokojová polovina dvojdomku 200 m2 na 3 podlažích. Komfortní zařízení: jídelna se zimní zahrada s jídelní stůl, TV-satelit, rádio, CD a kachlová kamna. Vstup na zahradu. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní kout. WC zvlášť. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha. 1x pokoj s 1x lůžko, 1x dvoulůžko a sprcha. WC zvlášť. Ve 2. patře: průchozí pokoj s 1x dvoulůžko. 1x otevřený pokoj s 2x lůžko a sprcha/WC ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Alpenroyal, Längenfeld

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6444_200_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 15 osob, k dispozici je 9 pokojů z toho je 7 ložnic
Popis ubytování (interiér)
'Alpenroyal', 9-pokojová polovina dvojdomku 200 m2 na 3 podlažích. Komfortní zařízení: jídelna se zimní zahrada s jídelní stůl, TV-satelit, rádio, CD a kachlová kamna. Vstup na zahradu. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní kout. WC zvlášť. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha. 1x pokoj s 1x lůžko, 1x dvoulůžko a sprcha. WC zvlášť. Ve 2. patře: průchozí pokoj s 1x dvoulůžko. 1x otevřený pokoj s 2x lůžko a sprcha/WC. 3x dvoulůžkový pokoj. 2x sprcha/WC. 2x balkon, zahrada. Gril. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: dřevo (zdarma). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.3.2019 23:52
Mapa stránek ...