Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Florentine' - Rakousko (Ötztal), Längenfeld. Jedná se o ubytování pro 15 osob, k dispozici je 9 pokojů z toho je 7 ložnic. 'Florentine', 9-pokojová polovina dvojdomku 200 m2 na 3 podlažích. Komfortní zařízení: jídelna se zimní zahrada s bar, TV-satelit, rádio, CD a kachlová kamna. Vstup na zahradu. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha. Průchozí pokoj s 1x dvoulůžko. 1x otevřený pokoj s 2x lůžko. Vstup na terasu. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní kout. Koupelna, WC zvlášť. Ve spodním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 2x sprcha, WC zvlášť. V horním patře ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Florentine, Längenfeld

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6444_200_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 15 osob, k dispozici je 9 pokojů z toho je 7 ložnic
Popis ubytování (interiér)
'Florentine', 9-pokojová polovina dvojdomku 200 m2 na 3 podlažích. Komfortní zařízení: jídelna se zimní zahrada s bar, TV-satelit, rádio, CD a kachlová kamna. Vstup na zahradu. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha. Průchozí pokoj s 1x dvoulůžko. 1x otevřený pokoj s 2x lůžko. Vstup na terasu. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní kout. Koupelna, WC zvlášť. Ve spodním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 2x sprcha, WC zvlášť. V horním patře: průchozí pokoj s 1x dvoulůžko. 1x otevřený pokoj s 2x lůžko a sprcha/WC. 2x dvoulůžkový pokoj. Sprcha/WC, WC zvlášť. 2x balkon, terasa, zahrada. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, dřevo (zdarma). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.1.2019 01:18
Mapa stránek ...