Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Florentine' - Rakousko (Ötztal), Längenfeld. Jedná se o ubytování pro 15 osob, k dispozici je 9 pokojů z toho je 7 ložnic. 'Florentine', 9-pokojová polovina dvojdomku 200 m2 na 3 podlažích. Komfortní zařízení: jídelna se zimní zahrada s bar, TV-satelit, rádio, CD a kachlová kamna. Vstup na zahradu. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha. Průchozí pokoj s 1x dvoulůžko. 1x otevřený pokoj s 2x lůžko. Vstup na terasu. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní kout. Koupelna, WC zvlášť. Ve spodním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 2x sprcha, WC zvlášť. V horním patře ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Florentine, Längenfeld

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6444_200_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 15 osob, k dispozici je 9 pokojů z toho je 7 ložnic
Popis ubytování (interiér)
'Florentine', 9-pokojová polovina dvojdomku 200 m2 na 3 podlažích. Komfortní zařízení: jídelna se zimní zahrada s bar, TV-satelit, rádio, CD a kachlová kamna. Vstup na zahradu. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha. Průchozí pokoj s 1x dvoulůžko. 1x otevřený pokoj s 2x lůžko. Vstup na terasu. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní kout. Koupelna, WC zvlášť. Ve spodním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 2x sprcha, WC zvlášť. V horním patře: průchozí pokoj s 1x dvoulůžko. 1x otevřený pokoj s 2x lůžko a sprcha/WC. 2x dvoulůžkový pokoj. Sprcha/WC, WC zvlášť. 2x balkon, terasa, zahrada. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, dřevo (zdarma). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Lyžařská sezona v Söldenu začíná 13.9.2019
V provozu bude Schwarze Schneide I, Schwarze Schneide II a vlek Karleskogl. Lyžovat se bude na sjezdovce číslo 32. Zatím budou platit snížené ceny skipasů € 25/den.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.9.2019 13:25
Mapa stránek ...