Na mapě je vyznačena poloha ubytování v Rakousku, Längenfeld (Ötztal) ve 2 apartmánech. Apartmány jsou pro 15 osob. Velký, komfortní dvojdomek 'Ötztal', rok výstavby 2005. Klidná, slunná poloha, v zeleni. Společné: zahrada (oplocená) s trávníkem, louka k odpočinku. Gril, dětské hřiště. V domě: V zimním období je v ceně pronájmu, biliár, herní místnost, lyžárna, ústřední topení. Donáška pečiva. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo, 50 m. Potraviny 2 km, restaurace 2 km, koupaliště 3 km, termální bazén 3 km. Tenis 3 km, lyžařské centrum 11 km, zastávka ski-busu 250 m, sáňkařská dráha 500 m, běžkařské stopy 20 m, kluziště 2 km. Atrakce v blízkosti: Outdoor Park 'Area 47' in 26 km, Aqua Dome 4 km. Snadno dostupné vyhlášené ...

Ubytování v apartmánech (Längenfeld) na mapě

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6444_200/
Sponzorované odkazy:
Ubytování ve 2 apartmánech. Apartmány jsou pro 15 osob.
Popis domu a okolí
Velký, komfortní dvojdomek 'Ötztal', rok výstavby 2005. Klidná, slunná poloha, v zeleni. Společné: zahrada (oplocená) s trávníkem, louka k odpočinku. Gril, dětské hřiště. V domě: V zimním období je v ceně pronájmu, biliár, herní místnost, lyžárna, ústřední topení. Donáška pečiva. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo, 50 m. Potraviny 2 km, restaurace 2 km, koupaliště 3 km, termální bazén 3 km. Tenis 3 km, lyžařské centrum 11 km, zastávka ski-busu 250 m, sáňkařská dráha 500 m, běžkařské stopy 20 m, kluziště 2 km. Atrakce v blízkosti: Outdoor Park 'Area 47' in 26 km, Aqua Dome 4 km. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Sölden 17 km. Pozor prosím: skibus zdarma. Majitel objektu bydlí na stejném pozemku. Majitelé mohou získat slevy na lyžařské výcviky, vleky a půjčovnu lyží (požádejte o informace). Saunu (k dispozici pouze v zimě) a hernu (hrací automaty na mince) je možno zamknout. Obě řadové jednotky jsou k dispozici.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 13.12.2018 15:31
Mapa stránek ...