Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Almdorf Stadl' - Rakousko (Murtal-Kreischberg), Stadl an der Mur. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 'Ferienhaus Paal I', 3-pokojová chata 70 m2. Světlé, částéčně zkosená, vkusné zařízení se dřevem: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, krbová kamna, jídelní kout a kabelová TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. WC zvlášť, koupelna nebo sprcha. Terasa. Gril. Pěkný výhled na krajinu. Parkování u domu. Pozor prosím: nekuřácký dům. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Almdorf Stadl, Stadl an der Mur

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at8862_100_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Ferienhaus Paal I', 3-pokojová chata 70 m2. Světlé, částéčně zkosená, vkusné zařízení se dřevem: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, krbová kamna, jídelní kout a kabelová TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. WC zvlášť, koupelna nebo sprcha. Terasa. Gril. Pěkný výhled na krajinu. Parkování u domu. Pozor prosím: nekuřácký dům.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.3.2019 08:16
Mapa stránek ...