Ubytování v Rakousku, Stadl an der Mur (Murtal-Kreischberg) v rekreačním domě 'Almdorf Stadl'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 3). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Rakousku
v rekreačním domě Almdorf Stadl, Stadl an der Mur
★★★

Rakousko, Murtal-Kreischberg, Stadl an der Mur

Rakousko, Murtal-Kreischberg, Stadl an der Mur
Číslo objektu: AT8862.100.4
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at8862_100_4/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 14.454,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Ferienhaus Paal I', 3-pokojová chata 70 m2. Světlé, částéčně zkosená, vkusné zařízení se dřevem: obývací pokoj/ložnice se zimní zahrada s 1x vysunovací lůžko (2 os.), krbová kamna, jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Koupelna/WC. Balkon nebo terasa. Gril. Pěkný výhled na krajinu. Parkování (kryté) u domu.
Informace o domě (rezidenci)
Stadl an der Mur: Útulná, komfortní rekreační obec 'Almdorf Stadl'. 2 km od centra, klidná, slunná poloha ve svahu, 500 m od jezera, 10 km od sjezdovek, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: přírodní pozemek, parkovací místo u domu. Obchod 2 km, supermarket 2 km, restaurace 2 km, jezero ke koupání 'Stadl an der Mur' 500 m. Golfové hřiště (18 jamek) 13 km, tenis 500 m, lyžařské centrum 10 km. Atrakce v blízkosti: Mineralienmuseum Turracher Höhe, Burg Finstergrün Rammingstein, Nockyflitzer Turracher Höhe. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Flattnitz 10 km, Kreischberg 12 km, Turracher Höhe 21 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. Všechny domy/apartmány jsou individuálně zařízeny. V tomto rekreačním zařízení je možno pronajmout ještě: 1 chata. Tento typ domu má odlišné uspořádání pokojů a lůžek. Zvláštní požadavky mohou být brány v úvahu pouze na místě.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Kreischberg (1849 m n.m.) orientační předpověď počasí:
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.9.2018 19:53
Mapa stránek ...