Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Almdorf Stadl' - Rakousko (Murtal-Kreischberg), Stadl an der Mur. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 'Ferienhaus Paal II', 4-pokojová chata 80 do 90 m2 na 2 podlažích. Světlé, částéčně zkosená, vkusné zařízení se dřevem: obývací pokoj/jídelna s krbová kamna, jídelní kout a DVD. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Koupelna/WC. Balkon, velká terasa částéčně krytá. Zahradní nábytek, gril. Pěkný výhled na krajinu. K dispozi ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Almdorf Stadl, Stadl an der Mur

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at8862_100_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Ferienhaus Paal II', 4-pokojová chata 80 do 90 m2 na 2 podlažích. Světlé, částéčně zkosená, vkusné zařízení se dřevem: obývací pokoj/jídelna s krbová kamna, jídelní kout a DVD. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Koupelna/WC. Balkon, velká terasa částéčně krytá. Zahradní nábytek, gril. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (kryté) u domu. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.1.2019 23:20
Mapa stránek ...