Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Almdorf Stadl' - Rakousko (Murtal-Kreischberg), Stadl an der Mur. Jedná se o ubytování pro 9 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 'Ferienhaus Paal III', 5-pokojová chata 90 do 100 m2. Světlé, vkusné zařízení se dřevem: obývací pokoj/jídelna s krbová kamna, jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: zkosen 2x dvoulůžkový pokoj. Zkosen 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. 1x pokoj s 2x lůžko. Koupelna/WC. Balkon, velká terasa. Zahradní nábytek, lehátka. Pěkný výhled na krajinu. K d ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Almdorf Stadl, Stadl an der Mur

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at8862_100_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 9 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Ferienhaus Paal III', 5-pokojová chata 90 do 100 m2. Světlé, vkusné zařízení se dřevem: obývací pokoj/jídelna s krbová kamna, jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: zkosen 2x dvoulůžkový pokoj. Zkosen 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. 1x pokoj s 2x lůžko. Koupelna/WC. Balkon, velká terasa. Zahradní nábytek, lehátka. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: pračka, sušička, vysoká stolička pro děti. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (kryté) u domu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 13.12.2018 08:35
Mapa stránek ...