Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Wellness' - Rakousko (Murtal-Kreischberg), Sankt Georgen am Kreischberg. Jedná se o ubytování pro 9 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 'Wellness', 5-pokojová chata 100 m2 na 2 podlažích. Objekt vhodný pro 7 dospělý + 2 děti. Světlé, komfortní zařízení se dřevem: vstup. Obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). 2x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 2x lůžko. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). 2x koupelna, WC zvlášť, vířivou vanou. Komfortní zařízení ve venkovském stylu. Balkon, te ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Wellness, Sankt Georgen am Kreischberg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at8861_400_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 9 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Wellness', 5-pokojová chata 100 m2 na 2 podlažích. Objekt vhodný pro 7 dospělý + 2 děti. Světlé, komfortní zařízení se dřevem: vstup. Obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). 2x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 2x lůžko. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). 2x koupelna, WC zvlášť, vířivou vanou. Komfortní zařízení ve venkovském stylu. Balkon, terasa. Zahradní nábytek, gril. Výhled na hory, na sjezdovku a na krajinu. K dispozici: sauna. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům. V červenci a srpnu je 1x/týdně zahrnuta v ceně túra s průvodcem (podle povětrnostních podmínek). Pozor: V domě není vířivka!, ale pouze vířivá vana.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.3.2019 04:25
Mapa stránek ...