Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Sonneck' - Rakousko (Murtal-Kreischberg), Sankt Georgen am Kreischberg. Jedná se o ubytování pro 10 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 'Sonneck', 5-pokojová chata 135 m2 na 2 podlažích. Objekt vhodný pro 8 dospělý + 2 děti. Světlé, komfortní zařízení se dřevem: vstup. Obývací pokoj/jídelna s jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka). 3x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). 2x koupelna, WC zvlášť, dvojumyvadlo, vířivou vanou. Balkon terasa. Zahradní nábytek, gril. Velmi pěkný výhled na hory a na sj ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Sonneck, Sankt Georgen am Kreischberg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at8861_400_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Sonneck', 5-pokojová chata 135 m2 na 2 podlažích. Objekt vhodný pro 8 dospělý + 2 děti. Světlé, komfortní zařízení se dřevem: vstup. Obývací pokoj/jídelna s jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka). 3x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). 2x koupelna, WC zvlášť, dvojumyvadlo, vířivou vanou. Balkon terasa. Zahradní nábytek, gril. Velmi pěkný výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: sauna. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům. Soukromá venkovní vířivka na terase. Horské chaty s 5 ložnicemi, za příplatek ve výši € 20.-/den, jsou na vyžádání při rezervaci. Na místě to už není možné. V červenci a srpnu je 1x týdně, v ceně zahrnuta, pěší túra s průvodcem (podle povětrnostních podmínek).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.3.2019 08:12
Mapa stránek ...