Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Kreischberg' - Rakousko (Murtal-Kreischberg), Sankt Georgen am Kreischberg. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 40 do 45 m2. Světlé, vkusné zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko, TV-satelit a rádio. Otevřená galerie s 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, elektrický kávovar) s jídelní kout. Koupelna/WC. Balkon nebo terasa. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: sejf, dětská postýlka do 2 let (extra), vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Kreischberg, Sankt Georgen am Kreischberg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at8861_160_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 do 45 m2. Světlé, vkusné zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko, TV-satelit a rádio. Otevřená galerie s 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, elektrický kávovar) s jídelní kout. Koupelna/WC. Balkon nebo terasa. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: sejf, dětská postýlka do 2 let (extra), vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.3.2019 07:08
Mapa stránek ...