Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Garconiere' - Rakousko (Murtal-Kreischberg), Sankt Georgen am Kreischberg. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 'Garconiere', 1-pokojový byt 30 m2. Světlé, komfortní zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko a 1x vysunovací lůžko (1 os.), jídelní kout, TV-satelit a rádio. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Balkon nebo terasa. Pěkný panoramatický výhled na hory a na krajinu. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Garconiere, Sankt Georgen am Kreischberg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at8861_160_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
'Garconiere', 1-pokojový byt 30 m2. Světlé, komfortní zařízení: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko a 1x vysunovací lůžko (1 os.), jídelní kout, TV-satelit a rádio. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Balkon nebo terasa. Pěkný panoramatický výhled na hory a na krajinu. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.2.2018 22:32
Mapa stránek ...