Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Meierei' - Rakousko (Murtal-Kreischberg), Murau. Jedná se o ubytování pro 10 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 6-pokojový selský dům 150 m2 na 2 podlažích. Prostorné, stylové zařízení se dřevem: velký vstup. Obývací pokoj/jídelna s krbová kamna, jídelní stůl a knihovna. Místnost na zavazadla. Kuchyně (trouba, myčka, 2 indukční varná deska). Sprcha/WC, WC zvlášť. V horním patře: 3x pokoj, v kazdem pokoji s 3x lůžko. 1x dvoulůžkový pokoj. Dřevěné podlahy. Obývací pokoj v selské stylu. Balkon. Nádherný panoramatický výhled na hory a na město. K dispozici: dřevo (zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nek ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Meierei, Murau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at8850_300_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový selský dům 150 m2 na 2 podlažích. Prostorné, stylové zařízení se dřevem: velký vstup. Obývací pokoj/jídelna s krbová kamna, jídelní stůl a knihovna. Místnost na zavazadla. Kuchyně (trouba, myčka, 2 indukční varná deska). Sprcha/WC, WC zvlášť. V horním patře: 3x pokoj, v kazdem pokoji s 3x lůžko. 1x dvoulůžkový pokoj. Dřevěné podlahy. Obývací pokoj v selské stylu. Balkon. Nádherný panoramatický výhled na hory a na město. K dispozici: dřevo (zdarma). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký dům. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.1.2019 09:40
Mapa stránek ...