Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Chalet Sonneck' - Rakousko (Murtal-Kreischberg), Murau. Jedná se o ubytování pro 10 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 'Chalet Sonneck', 5-pokojový dům 135 m2. Prostorné, moderní a vkusné zařízení: vstup. Velký obývací pokoj/jídelna s TV-satelit (plochá obrazovka). Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska) s jídelní stůl. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 3x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. Sprcha/WC, vířivou vanou. Terasa. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Chalet Sonneck, Murau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at8850_203_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Chalet Sonneck', 5-pokojový dům 135 m2. Prostorné, moderní a vkusné zařízení: vstup. Velký obývací pokoj/jídelna s TV-satelit (plochá obrazovka). Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska) s jídelní stůl. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 3x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. Sprcha/WC, vířivou vanou. Terasa. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.3.2019 08:09
Mapa stránek ...