Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Sonneck' - Rakousko (Murtal-Kreischberg), Murau. Jedná se o ubytování pro 10 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 'Sonneck', 5-pokojová chata 135 m2. Prostorné, moderní a vkusné zařízení: vstup s TV-satelit (plochá obrazovka). Velký obývací pokoj/jídelna s krbová kamna a TV-satelit (plochá obrazovka). Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska) s jídelní stůl. Sprcha, WC zvlášť, Sauna. V horním patře: 2x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko. 1x pokoj s 2x lůžko. Sprcha/WC, vířivou vanou. Terasa. Zahradní nábytek, gril. Velmi pěkný výhled na krajinu. K dispozici: sa ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Sonneck, Murau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at8850_203_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Sonneck', 5-pokojová chata 135 m2. Prostorné, moderní a vkusné zařízení: vstup s TV-satelit (plochá obrazovka). Velký obývací pokoj/jídelna s krbová kamna a TV-satelit (plochá obrazovka). Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska) s jídelní stůl. Sprcha, WC zvlášť, Sauna. V horním patře: 2x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko. 1x pokoj s 2x lůžko. Sprcha/WC, vířivou vanou. Terasa. Zahradní nábytek, gril. Velmi pěkný výhled na krajinu. K dispozici: sauna. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 24.1.2018 01:01
Mapa stránek ...