Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Feriendorf Murau' - Rakousko (Murtal-Kreischberg), Murau. Jedná se o ubytování pro 10 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 'Sonneck mit Outdoor Jacuzzi', 5-pokojová chata 135 m2. Objekt vhodný pro 8 dospělý + 2 děti. Prostorné, moderní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka), plynová kamna. 3x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska). Koupelna/WC, sprcha/WC, vířivou vanou. Balkon terasa. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na krajinu. K dispozici: sauna. Internet (Wireless LAN ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Feriendorf Murau, Murau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at8850_202_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Sonneck mit Outdoor Jacuzzi', 5-pokojová chata 135 m2. Objekt vhodný pro 8 dospělý + 2 děti. Prostorné, moderní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka), plynová kamna. 3x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska). Koupelna/WC, sprcha/WC, vířivou vanou. Balkon terasa. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na krajinu. K dispozici: sauna. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Různé vybavení domu je možné: buď finská sauna nebo infračervená kabina.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 25.3.2019 11:45
Mapa stránek ...