Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Wellness' - Rakousko (Murtal-Kreischberg), Murau. Jedná se o ubytování pro 9 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 'Wellness', 5-pokojová chata 100 m2. Prostorné, moderní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). 3x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska). 2x koupelna nebo sprcha/WC, vířivou vanou, Sauna. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Wellness, Murau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at8850_201_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 9 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Wellness', 5-pokojová chata 100 m2. Prostorné, moderní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). 3x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x lůžko a 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska). 2x koupelna nebo sprcha/WC, vířivou vanou, Sauna. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 12.12.2018 14:06
Mapa stránek ...