Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Lacroix' - Rakousko (Montafon), Vandans. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 'Lacroix', 4-pokojový byt 103 m2, v přízemí. Komfortní a vkusné zařízení: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x dvoulůžko (180 cm). Obývací pokoj s kabelová TV a stereo přehrávač. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Nespresso)) s jídelní stůl. Sprcha/WC, dvojumyvadlo. Podlahové topení. Terasa 30 m2. Zahradní nábytek, odkládací místnost. K dispozici: vysoušeč vlasů. Interne ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Lacroix, Vandans

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6773_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Lacroix', 4-pokojový byt 103 m2, v přízemí. Komfortní a vkusné zařízení: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x dvoulůžko (180 cm). Obývací pokoj s kabelová TV a stereo přehrávač. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Nespresso)) s jídelní stůl. Sprcha/WC, dvojumyvadlo. Podlahové topení. Terasa 30 m2. Zahradní nábytek, odkládací místnost. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.12.2018 11:56
Mapa stránek ...