Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Feuerstein' - Rakousko (Montafon), Tschagguns. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 72 m2 v 1. patře. Částéčně zkosený, vkusné zařízení se dřevem: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka). Koupelna/sprcha/WC. Balkon, zahradní sezení. Odkládací místnost. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a na krajinu. K dispozici: vysoušeč vlasů. Interne ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Feuerstein, Tschagguns

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6774_110_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 72 m2 v 1. patře. Částéčně zkosený, vkusné zařízení se dřevem: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka). Koupelna/sprcha/WC. Balkon, zahradní sezení. Odkládací místnost. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a na krajinu. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 11:14
Mapa stránek ...