Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Gafazut' - Rakousko (Montafon), Tschagguns. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 40 m2, v přízemí. Objekt vhodný pro 2 dospělý. Jednoduché zařízení se dřevem: obývací pokoj/jídelna s jídelní kout. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba). Sprcha/WC. Pěkný výhled na hory a na krajinu. Pozor prosím: nekuřácký byt. Žádná televize. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Gafazut, Tschagguns

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6774_10_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2, v přízemí. Objekt vhodný pro 2 dospělý. Jednoduché zařízení se dřevem: obývací pokoj/jídelna s jídelní kout. 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba). Sprcha/WC. Pěkný výhled na hory a na krajinu. Pozor prosím: nekuřácký byt. Žádná televize.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.7.2018 01:15
Mapa stránek ...