Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Gafazut' - Rakousko (Montafon), Tschagguns. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 70 m2 v 2. patře. Objekt vhodný pro 4 dospělý. Jednoduché zařízení se dřevem: obývací pokoj/jídelna s jídelní kout. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (160 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba). Vstup na balkon. Sprcha/WC. Malý balkon, západní orientace. Výhled na hory. Pozor prosím: nekuřácký byt. Byt je částečně zkosený. Z kuchyně do obývacího pokoje vede dolů 6 schodů. Z tohoto bytu je někdy ráno možno vidět, nedaleko na okraji lesa, jeleny. Žádná televiz ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Gafazut, Tschagguns

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6774_10_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 70 m2 v 2. patře. Objekt vhodný pro 4 dospělý. Jednoduché zařízení se dřevem: obývací pokoj/jídelna s jídelní kout. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (160 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba). Vstup na balkon. Sprcha/WC. Malý balkon, západní orientace. Výhled na hory. Pozor prosím: nekuřácký byt. Byt je částečně zkosený. Z kuchyně do obývacího pokoje vede dolů 6 schodů. Z tohoto bytu je někdy ráno možno vidět, nedaleko na okraji lesa, jeleny. Žádná televize.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.7.2018 23:20
Mapa stránek ...